Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2007, 15:00   #24
alathriel
 
alathriel's Avatar
 
Reputacja: 1 alathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znany
- Wiesz, chyba raczej wybiorę tą pierwszą wersję - Nie mogła tak od razu powiedzieć? Zaoszczędziłaby nam tyle... No przede wszystkim mnie by to zaoszczędziło sporo nerwów. Wzięłam głęboki oddech.
- No, więc dobrze - Zaczęłam - To, co w takim razie mamy zamiar robić przez te najbliższe pół godziny? Nie odezwała się. Ok jak sobie chcesz... Oparłam się o ścianę budynku, po czym zsunęłam się do przysiadu. Rozpuściłam włosy. Po całym dniu noszenia ich spiętych do tyłu zaczynała mnie boleć głowa, chociaż dziś przyczyną mógł być też tan wstrętny alkohol? Nie to chyba nie możliwe, MNIE raczej normalnie nie łapie migrena, z powodu alkoholu. Przeczesałam palcami włosy, oparłam głowę o mur i spojrzałam w górę. Mam tylko nadzieję, że ten nadęty dupek nie będzie się czepiał, a przede wszystkim, że mnie dobrze nie zapamiętał.
 
__________________
Pióro mocniejsze jest od miecza (...) wyłącznie jeśli miecz jest bardzo mały, a pióro bardzo ostre. - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez alathriel : 15-02-2008 o 23:43.
alathriel jest offline