Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2007, 15:14   #25
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
- JAK TO CI NIE MÓWIŁAM?!? TY MNIE W OGÓLE NIE SŁUCHASZ!! - Simone tupnęła i odwróciła się ciebie tyłem. - Nie wiem, co TY będziesz robić, ale ja z TOBĄ tu czekać nie mam zamiaru. Idę porozmawiać z towarzystwem, które przynajmniej zwraca uwagę na moje słowa. - Nie wiadomo skąd wyciągnęła maskę kurtyzany i ruszyła w stronę dwóch strażników. Po chwili usłyszałaś w oddali cichy śmiech i echa konwersacji. Zaczynało świtać. Niebo przysłonięte szarawymi chmurami zdawało się posępne i nieprzychylne.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline