Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2005, 14:49   #7
QuariontheOne
 
Reputacja: 1 QuariontheOne ma wyłączoną reputację
Pomysł żeby nasłać
Cytat:
Napisał fleischman
dopakowanego... goblina
:P
jest super, ale pozostaje pytanie czy gracze nie będą się burzyć odnośnie zmieniania realiów świata (w końcu ile po Torilu biega super wypasionych goblinów?).

Odnośnie UNIWERSALNUCH ROZWIĄZYWACZY to moi gracze (co jest prawie miłe) z pomysłowością godną McGuywera potrawią wykorzystać nawet zardzewiały miecz do zabicia np. smoka lub rzucić uzdrowienie na wampira.

Podoba mi się pomysł żeby "wykrwawić" ich z magicznych czy też zwykłychprzedmiotów

A co do kozaczenia się graczy, to nie tylko zależy od mistrza gry, gracze sami potrafią się napędzać (istne Perpetum Mobile :P).

Odnośnie noszenia przez graczy ton przedmiotów to zawsze przypomina misię jeden z moich graczy (hihi). Pewnego razu schodzili do piwnicy pewnej karczmy i owy gracz schodząc po drabinie (w pełnej płytówce dodam) w jednej ręce trzymał miecz a w drugiej pochodnię.
Co zabawne później miał pretensje że przecież nie mógł spaść bo ma wspinaczki na 10. Wtedy postanowiłem że grając u mnie gracze nie widzą swoich kart, a to czy coś potrafią czy też nie zależy od tego czy się tego uczyli. No i skoczyły się kfiatki że krasnolud brzydzący się wody ma pływanie dopasione jak zawodowy nurek, jak gracz nie rozwija danej umiejętności to powoli zapomina.

A odnośnie odkładania plecaków przed walką to i tak mimo problemów które to za sobą pociąga gracze noszą te swoje "torby bez dna" i "super magiczne samopodające plecaki".

A nawet jak nie dam podczas całej przygody (2-3 sesje) żadnego mag. przedmiotu i tak odnajdą jakiegoś maga i albo go przekupią albo zastraszą albo uproszą żeby im takowy zrobił. (miałem już przypadekże darowali życie złemu magu żeby tylko zrobił im buty szybkości <sic> )
 
QuariontheOne jest offline