Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2007, 20:27   #28
alathriel
 
alathriel's Avatar
 
Reputacja: 1 alathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znany
Wina? Tylko nie to! Dosyć mam na dzisiaj alkoholu. Co prawda jednym kieliszkiem bym się nie upiła, ale biorąc pod uwagę wcześniejszą dawkę która raczej jeszcze nie wyparowała, lepiej nie ryzykować.
-Dziękujemy wasza wysokość jednakże nie chciałybyśmy zabierać cennego czasu waszej wysokości – Odparłam po Voddacciansku delikatnie dygając i skłaniając głowę. Wazelina!
Simone się nie odzywała. Spojrzała na mnie jedynie swoim przenikliwym, teraz minimalnie zdziwionym wzrokiem. Przepraszam, czy ja wyglądam jakbym się wyrwała z obornika? Może nie jestem szlachcianką, ale znowu nie wychowywałam się ze świniami!
Starałam się być jak najdelikatniejsza, najmilsza i najlepiej ułożona jak tylko potrafiłam
-Przyszłyśmy jedynie by zwrócić znaleziony przedmiot, który zgubił najprawdopodobniej krewny waszej wysokości. – Dodałam
-Jeśli można-Wyciągnęłam wisior z kieszeni, chwyciłam go w obie dłonie i kłaniając się wyciągnęłam ręce ku Lucani’emu. Wazelina! Wazelina! Spoooro wazeliny! Gdyby ją zebrać w jedno miejsce dałoby się zakonserwować wszystkie moje narządy wewnętrzne i jeszcze by jej zostało! Ale to nic! Byleby się nie narażać, nie popełniać jakichś ogromnych gaf i pozbyć się tego feralnego medalionu!
 
__________________
Pióro mocniejsze jest od miecza (...) wyłącznie jeśli miecz jest bardzo mały, a pióro bardzo ostre. - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez alathriel : 15-02-2008 o 23:46.
alathriel jest offline