Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2018, 08:08   #524
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Aaaa. Myślałem że to wampir. Tak czy inaczej Leo nic nie wiedziała bo mag nie krzyczał głośno że rzuca jakieś zaklęcie.

Nie poinformowała głośno bo myślała że wampir wtedy się ruszy, a tak to uda się to zaskoczyć. Wampir latał nie mniej niż Leo jak się potem okazało.

Mówiłem w rundzie 2 baronowi w rundzie 7 i 8 ludziom w okolicy. To uważam całkiem sporo. Po drodze mi jeszcze 2 rundy odpadły, albo jedna. Potem już wszyscy wiedzieli.

Nie chce mi się tego sprawdzać ale zestawiając rzuty ze statystyką na moje i wroga ww i zwine to wydaje mi sie ze jak zwykle wpadłem bardzo blado.
Nie robiłem rzeczy ryzykownych bardzo a raczej trafiłem w mało prawdopodobne niekorzystne scenariusze. Jest to dla mnie ból bo postać nie tylko w statach ale i w konstrukcji psychicznej jest nastawiona na bezpośrednie starcie. Unikanie go nie ma zbytnio uzasadnienia jako że to jest role playing.
 
__________________
by dru'
druidh jest offline