Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2018, 09:09   #59
Jessica Hyde
 
Jessica Hyde's Avatar
 
Reputacja: 1 Jessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputację
Szybka eliminacja goblińskiego posterunku nie zrobiła na Fernie dużego wrażenia. Kiedy zgromadzili się przy wejściu do jaskini Ferna odparła z lekkim uśmiechem -Można i tak – po czym dodała już bardziej poważnym tonem – Jestem pełna podziwu dla waszych umiejętności, jednak ja i mój topór wolimy równą walkę i śmierć godną szacunku.

Nie tracąc więcej czasu na rozmowy, wojowniczka ruszyła w kierunku wnętrza jaskini. Pierwsze co poczuła to rosnące z każdym krokiem poczucie dyskomfortu. Zamknięte przestrzenie zdecydowanie nie były dla niej. Niewiele widziała w mroku jaskini i miała tylko nadzieję, że dzięki temu pozostali nie zauważyli jej lęku.”kapiąca woda...jeszcze tylko nietoperza brakuje” pomyślała, próbując zebrać się w sobie.

Dopiero rozpalone światło Aldrika przywróciło wojowniczce część utraconej pewność siebie. Jaskinia nie wyglądała już na tak małą i oddech Ferny wydawał się być bardziej miarowy. Podeszła bliżej krasnoluda który był wyraźnie zainteresowany czymś co wyglądało na pierwszy rzut oka jak wejście do dodatkowej groty.

- Panowie przodem? - zaproponowała z uśmiechem, poklepując krasnoluda po ramieniu i czekając na reakcje pozostałych.
 
Jessica Hyde jest offline