Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2018, 12:35   #424
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Attack on Titan sezon drugi

Czyli druga część serialu o wojnie z tytanami.
Jeśli chodzi o zwierzyniec nadal mamy te same postacie. Na pierwszym planie nadal Eren, Mikasa i Armin, ale nie tylko oni mają swoje 5 minut.
Na pierwszoplanowej scenie występują również inni żołnierze oddziału zwiadowców. Szczególnie warto zwrócić uwagę na blondwłosą Christę, nieprzypadkowo nazywaną przed żołnierzy Aniołem i jej najbliższą przyjaciółkę, Ymir. Dziewczynę o urodzie i manierach Agnieszki Chylińskiej.
Tak, ja lubię panią Agnieszkę.
Skoro już mowa o Zwierzyńcu, warto też zatrzymać się na chwilę przy tytanach. Do tytana kobiecego dołączają również tytan zwierzęcy oraz, znani z pierwszej części, tytan opancerzony i kolosalny. Dokładnie rzecz biorąc wychodzi na jaw ukryta tożsamość kolejnych żołnierzy 104 - go korpusu treningowego.
Serial nadal pokazuje wojnę z tytanami w sposób, którego sam Spielberg by się nie powstydził. Seryjne wodotryski znakomitej animacji. Rewelacyjne sceny walk. Tak, żołnierze nadal stosują sprzęt do trójwymiarowego manewru. Mimo tego, trup ściele się gęsto, serial nadal epatuje brutalnością. I tak ma być.
Ogólnie, seria ta, jak dotąd, nie zawodzi ani przez chwilę. Bohaterowie nadal są pełnokrwiści, a relacje między nimi stanowią ozdobę serialu. Tak tak, nie samym mięskiem człowiek żyje.
Raz jeszcze powtórzę, To jest kapitalny shounen. Dla fanów Yuri, obowiązkowym elementem będzie relacja między Christą, a Ymir.
Podsumowując, to jest jedna z najlepszych serii akcji jakie oglądałem.
Teraz wezmę się za inną serię ( bo od shounenów czasem odpocząć trzeba) i biorę się za część trzecią.
Podsumowując, daję uczciwą ocenę 8,5/10 i oglądać proszę.

Cheers
 
Jaśmin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem