Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2018, 14:13   #192
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
- Zgniły, tyle mogę powiedzieć. Ludzie czasem przychodzą do mnie żeby pochować świeżo zmarłych, ale to robota dla kapłanów - odpowiedział mnichowi, wciąż myszkując po sali.

Czy były tu jakieś relikty z czasów smoka Ashardalona, który stąd władał? A może krwawe kulty które odbiły z jego szponów to miejsce wszystko zatarły?

Z prozaicznych rzeczy, interesowało go też troje znalezionych drzwi - dokąd mogły prowadzić? Nie można było oczekiwać że prowadzono wszystkich gości przez tajemne przejście, więc musiały prowadzić dokądś

- Ach, widzę już brakujące ostrza - półelf trącił czubkiem swoich wysokich, podróżnych butów znalezione ostrze.
Przechodząc, pobłogosławił pracującego Zorena i zmienił sposób szukania; zamiast polegać na swoich śmiertelnych oczach, prosił o objawienie.


 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 28-10-2018 o 14:22.
TomBurgle jest offline