Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2007, 16:13   #143
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Ten hotel zaczynał mu działać na nerwy. Opowieści Sary, tajne przejścia, tępak jej brat wreszcie ten gość chcący go zaciągnąć na górę...

"Zaraz to na górze były te przeklęte schody..." przełknął głośno ślinę.

Wszedł do skrzydła dla służby i zobaczył dwie nieznajome dziewczyny.

-Cześć...-rzucił Marek lekko zbity z tropu-Jestem Marek jak się domyślam będziemy razem pracować... Kiedy się tu rozpakujecie zajrzyjcie do nas poznamy się... itd itp-ta głupia wypowiedź to jedyne na co było go stać w tej sytuacji.

Szybko skierował się do pokoju w którym słyszał jakieś głosy. Sara i Mateusz rozmawiali o czymś dziewczyna była strasznie czymś zdenerwowana.

-Co znowu się stało? Najpierw Twój brat robi tu rozróbę a potem jakiś gość chce mnie zaciągnąć "na pięterko"-zażartował a potem objął dziewczynę.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline