Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2007, 16:36   #89
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Selkirk

-
Panie de La Veronne chwileczkę. Chyba nie pozwoliłem panu odjechać ?

Zbliżył się do szlachcica i wysyczał.

- Posłuchaj fircyku jeszcze raz wsiądziesz na konia gdy ja stoję dostaniesz 20 batów na tą jaśniepańską dupę. A polecenie wydam Selinie więc będzie bolało. Albo natychmiast zsiądziesz z konia albo ja Cię z niego ściągnę.

- Od teraz, jedna uwaga, którą uznam za kpiącą, wysranie się pod nie tym krzakiem pod którym każę, albo kichnięcie bez pozwolenia a resztę drogi spędzisz przywiązany do ogona tego szlachetnego wierzchowca.
A teraz czterdzieści kroków od ogniska na wschód wykopiesz w ziemi dziurę, do której pan Sierżant i reszta będzie srać. Jak nie masz łopaty zrobisz to rękami, albo swoim fiutem nie obchodzi mnie to. Ma mieć łokieć głębokości.

Zrozumiałeś gówniarzu ? Swoim zachowaniem zagrażasz wszystkim bo Twoja samowola i głupota może zabić nas wszystkich.

Zwrócił sie do Seliny.

-
A Ty moja pani sama napoisz swojego konia. Ciekawe jestem jak będziesz wyglądać w tych szmatkach po krótkim spacerze przez krzaki ? Teraz.

No i gotowe. Towarzystwo będzie ustawione na jakis czas. Choć dobrze, że Roscoe i Heart wydają się profesjonalistami.
Popatrzył na dziewczynę i zrobiło mu się Jej nieco żal. Moze trochę przesadził ? Szybko odegnał jednak tę myśl. Odrobinę rozrywki jak wróci przyda im sie przed snem, a będzie na co poatrzeć.

- Panie Hearth proszę dorzucic do ognia. Selina nie moze przecież zbłądzić w lesie, bo znów Ja coś napadnie. Hearth więcej, za kwadrans sie przekonasz, ze warto.
 
Arango jest offline