Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2007, 17:54   #140
Legion
 
Reputacja: 1 Legion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znanyLegion wkrótce będzie znany
Dla maga wiadome się stało że ciągnięcie dalej tej farsy nie ma sensu. Postanowił więc wykrzesać z siebie trochę szczerości.
- Tak panie. Masz racje, moje prawdziwe imię brzmi Kaptah i prowadzę moich towarzyszy na południe. Jeśli chodzi o składanie fałszywych zeznań musisz przyznać że w dzisiejszych czasach nikt nie może czuć się bezpieczne. Ukrywając moje prawdziwe imię starałem się zaoszczędzić nam cennego czasu. Celem mojego przybycia do waszego fortu jest skontaktowanie się z niejakim Ronanem. Byliście na tyle mili że wrzuciliście go do tej samej celi co mnie. Dziękuje. Wiedz jednak że on dołączył się do nas dopiero teraz więc o cokolwiek oskarżasz mnie on jest niewinny. W tej chwili wykrwawia się na śmierć i potrzebuje medyka. Co do pozostałych zarzutów nie mam pojęcia o czym mówisz. Na nikogo nie napadliśmy i nie groziliśmy nikomu. Być może nas z kimś pomylono.
 
__________________
Nothing else
Legion jest offline