Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2018, 21:23   #81
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja się muszę pożegnać. Nie mam zbytnio czasu, a nie mam parcia, żeby akurat tę sesję kontynuować. Nie owijając w bawełnę powiem tylko, że mi nie przypadła do gustu. Dzięki za poświęcony czas.
- Ok, rozumiem. W takim razie dzięki za wzięcie udziału w sesji i poświęcony czas. No i za ten ostatni post, będzie co pisać i kulać.



Cytat:
Jak wynika z ostatniego postu Jacques69 ja też też rezygnuję... po prostu gra się nie klei, na dobrą sprawę chyba nikomu.

- Czyli dzisiejsza dyskusja z doc jest nieakutalna? No dobrze. W takim razie też Ci dziękuję za wzięcie udziału w sesji i poświęcony czas. Ale co się komu tu klei czy nie to mów może w swoim imieniu
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline