Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2018, 13:33   #84
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Taaak... Cala sesja to głównie twojepost (ponad 80%).
- Takie a nie inne proporcje wszyscy zrobiliśmy sami. Więc mam nadzieję, że to nie jest jakiś zarzut w tej kwestii. Każdy miał prawo i możliwość pisania. Kożdy skorzystał z tego jak chciał i mógł.



Cytat:
Ale spójrz co się dzieje dalej:
Ja i Jedi po 4 posty
Ronin abishai 2 posty

A co inicjatywność BG to wyglądała tak:
- Vesna mówiąc bez złośliwości do tej pory doskonale radzi sobie sama... Zdobycie dostępu do mapy i ustawienie kontrakt jest godne podziwu
- Anna i Akiro działali w swoim sosie... próba wyniesienia wniosków ich narady na forum drużyny odzew znalazła tylko u Vesny
- Colonela pamiętam głównie z wyprawy do alkowy
- akcji Daniela to już w ogóle nie kojarzę
- To jest Twoja prywatna opinia i subiektywny punkt widzenia. Ale każdy z nas może mieć taki własny zestaw. A poza tym mówisz o tym co się działo w sesji a to co się działo w sesji to głównie wynik działań BG którymi sterowali Gracze czyli Wy. Nawet w tym bowiem statów i mechy nie było bo to do tej pory wszystko prawie poszło na same zawody i konkursy z tej mechy a reszta była odgrywana fabularnie w sesji. Dostaliście plansze do dyspozycji i wolny wybór jak ją wykorzystać.



Cytat:
Zatem wysuwają się takie wnioski, że to teatr jednego aktora, a moja aktywność nie była w cale taka najniższa.
- Trudno mi się zgodzić z tym zdaniem. Każdy z Was na początku rekruty i sesji był dla mnie kimś nowym albo prawie nowym. Bo albo nie spotykaliśmy się w sesjach albo tylko przelotnie. Dlatego każdy z Was był dla mnie czystą kartą i te cv na sesji pisaliście i piszecie sobie sami. Tak samo role w tej sztuce dobieraliście sobie sami. I sami wybieraliście sobie miejsce na scenie i długość czasu antenowego. Więc znowu ta sytuacja jest naszym wspólnym wysiłkiem i pracą a nie czymkolwiek innym.

- Ale od siebie powiem, że odpisywałem każdemu mniej więcej w podobnym czasie reakcji. Ale jak od kogoś po kilka dni albo i całą turę, nie miałem ani literki do odpisu to i nie miałem co odpisać. Przy takiej różnicy zaangażowania w pisanie sesji no trudno uszyć inne proporcje. I o co ten żal? Że jakiś Gracz pisze sesję w sesji? To źle?



---

- A ogólnie no skoro już zrezygnowaliście z sesji no to zrezygnowaliście. Rozstańmy się w zgodzie i prosiłbym jeśli ktoś ma jakieś uwagi to na pw.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline