Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2018, 08:05   #90
Jacques69
 
Jacques69's Avatar
 
Reputacja: 1 Jacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputację
Chciałbym uszanować zdanie pipboya, ale nie zostawię mojej osoby z takimi poważnymi zarzutami )) Nie, Zombi, nie spodziewałem się po tobie fochów i pyskowania. Nie spodziewałem się po prostu niczego, bo cię nie znam, nie mieliśmy żadnej integracji i nie udziełaś się dotychczas. Po prostu tak sobie wspomniałem, że ten wywód nie miał sensu. Pierwsza część to nic nie wnosząca paplanina (uwierz mi, wiemy co to rpg) a druga to nietrafiona diagnoza. No i w tym drugim poście sobie zaprzeczyłaś, bo zaczęłaś od pyskówki, a skończyłaś na wyjściu z piaskownicy (yhm).
Odeszliśmy, bo sesja nam nie przypadła do gustu i tyle, koniec tematu. Z całym szacunkiem do pipa, jego zaangażowanie w sesje jest wielkie, ale po prostu mi się nie podoba.
Miłej zabawy.
 
Jacques69 jest offline