Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2018, 11:51   #214
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Elen podniosła w górę swoją szklankę.
- I ta historyjka uczy nas także tego że oprócz broni warto też zainwestować w pancerz, tak się składa że trochę tego zdobyliśmy, ale po sklepach też się warto rozejrzeć. Tak czy inaczej na mnie pora mozecie jeszcze posiedzieć ale ja spadam. Mam taką propozycje na jutro: zrobimy małe zawody, strzelanie statyczne do tarcz z pistoletów i karabinów i małe zawody z pistoletem i karabinem, tylko że tutaj raczej polecam coś z większym magazynkiem

Impreza zaczęła się z wolna kończyć.

Na koniec zostali tylko Andrew i Alice którzy bez większych problemów pozostali na warcie do rana. Po czym do południoa odsypiali

przy obiedzie Ellen zbierała zapisy na zawody (a Kiefer zaproponował że będzie zbierał zakłady)

strzelania statyczne zakładały pistolet na 10, 25 i 50m
Karabiny na 100, 300, 500m

Pistolet + karabin miał zakładać jakąś scenę w której będzie konieczność zmiany dystansów i broni oraz strzelanie z różnych pozycji (i jakieś dodatkowe zadania)
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline