Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2007, 22:48   #147
corenick
 
corenick's Avatar
 
Reputacja: 1 corenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetny
Kornik z usmiechem oddal Krisowi komorke.
- Ok. Tylko taki maly zart.- Usmiechnal sie serdecznie.- Mam nadzieje ze nie masz mi za zle.
Po czym wstal od komputera i reka wskazal miejsce Krisowi.
- Mamy dwie zepsute kamerki. Wlasnie mialem sie tym zajac. Poza tym na kompie sa grafiki nowej, tymczasowej pracownicy. Staraj sie ich nie "zgubic"; mam nadzieje je do czegos wykorzystac. Wiec... Ja lece sie wyspac. Baw sie dobrze.
Kornik wyszedl z pokoiku a nastepnie skierowal sie do pracowniczej recepcji. Przeciagnal osobista karta po czytniku aby "wylogowac sie" z pracy, po czym wesolym krokiem ruszyl do swojego flatu. Krotki odpoczynek na sofie, przy filmie, szybki prysznic i lekka kolacja i powoli zaczal sie wybierac do "nocnej zmiany bluesa" w pubie.
 
corenick jest offline