Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2007, 23:05   #148
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dziewczyna na pierwszy rzut oka wydawała sie inna niż większość. Pomarańczowo żółte włosy i czarne ubranie skontrastowane z pasiastymi, bardzo kolorowymi skarpetkami skupiały na niej uwagę. Jednak po bliższym przyjrzeniu się, Dominika była zwykłą dziewczyną.

Przylot do Anglii mile ją zaskoczył. Tyle sie ostatnio słyszy o oszustach sprowadzających ludzi za granicę obietnicą pracy, a potem wykorzystujących ich do własnych celów... Dominika przez jakiś czas bała sie że i z nią tak będzie, mimo wszystko podjęła ryzyko. Prywatny odrzutowiec, mercedes, a potem ten piękny hotel... To nie może być żadna lipa.

Dziewczyna była tak zaaferowana całą sytuacją że głupio zapomniała przedstawić sie swojej towarzyszce. Przypomniała sobie o tym dopiero gdy zaczepił je jakiś chłopak.
Skinęła mu głową na powitanie i szybko odezwała sie zanim odszedł:
-Jestem Dominika, miło mi... Chętnie poznam też resztę, za chwile przyjde- zapewniła jeszcze, po czym odwróciła się do dziewczyny która z nią przyleciała. Podeszła zaraz za nią do bagaży i tam wyciągnęła do niej rękę.
-Głupio wyszło że wcześniej nie porozmawiałyśmy... Jestem Dominika- przedstawiła sie starając sie wypaść jak najlepiej.
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline