Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2007, 23:15   #149
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Pomógł wstać dziewczynie.
-Ja... Ja przepraszam...- rzucił się w ramiona Magdy -[i]O co tu chodzi, o co[/]i- wyszeptał jej do ucha.
Przytulił ją mocno, kolejna łza spłynęła po jego policzkach - tym razem była to łza szczęścia.
O co tu chodzi...
Powili poluźnił uścisk i puścił dziewczynę
-Musimy pogadać z Sarą i to szybko! - powiedział Magdzie i pociągnął ją za rękę do pokoju. Gdy już znaleźli się w swoim pokoju, w którym przebywał Gawron i Sara poszukali wolnych miejsc.
-Gawron zabieraj nogi, chcę usiąść- powiedział do Marka.
Usiadł na łóżku a Magda mu na kolanach.
-Saro chyba nam wszystkim należą się jakieś wyjaśnienia - Jaki rytuał i jak nie po Twoich planach. O co chodzi?- spytał spokojnym lecz nalegającym tonem.
 
Panda jest offline