Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2018, 18:11   #197
Morel
 
Morel's Avatar
 
Reputacja: 1 Morel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputację
- Przepraszam. Ja ją wystraszyłem. Brak mi manier i kiepsko radzę sobie w kontaktach międzyludzkich. - Oleg wyszedł przed szereg. - Nie będę już się naprzykrzał. Zajmę się zwierzętami. - Odparł i wycofał się. Może nie chciał tego ukrywać, a może nie potrafił, ale nieufność aż kipiała z jego zachowania. Dodatkowo sprawiał wrażenie jakby nie chciał przebywać nawet w pobliżu chatki. Odszedł uważnie przyglądając się ziemi. Szukał dowodów na potwierdzenie swojej nieufności. Spodziewał się zauważyć jedynie ślady powrotne ich grupy i prowadzonej dziewczyny. Potwierdziłoby to, że chatka i jaj mieszkańcy są... nie są tymi za kogo starali się uchodzić. Prowadzone zwierzęta z pewnością już wyczuły jeśli coś było z nimi nie tak.
 
Morel jest offline