Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2018, 20:02   #775
eTo
 
eTo's Avatar
 
Reputacja: 1 eTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputację
- Kolegów na imprezę nie zabrałem. Koleżanek też nie. A Ty?
- No tak... klasyczny przykład na to jak rasy traktują wszystko nie powiedziane przez posiadaczy tej samej skóry, kłów czy nosorożców. Jeśli coś jest powiedziane do mnie a przez kogoś nie posiadającego tego samego koloru skóry to musi być kierowane ignorancją? Rasista! - odpalił niewiele myśląc jednocześnie nieco dokładniej przyglądając się broni potencjalnego przeciwnika. W szczególności zwracając uwagę na łuk jeśli takowy posiadał.

- Też na spacerze jestem. - skiną dłonią w stronę wilków. - Po co inaczej bym się szlajał z wilkami?

- Pytałem z ciekawości, bo w jednym z poprzednich miejsc widziałem jakieś orki korzystające z monolitu, wyglądały podobnie. Chciałem wiedzieć, czy korzystanie z niego jest warte zachodu. Sorry, po prostu wszystkie orki wyglądają dla mnie tak samo. - stwierdził uśmiechając się jedną stroną ust.

- Czyli wychodzi na to, że możemy spokojnie pogadać jak rasista z rasistą... hehe... Czyli witam w klubie. - dodał podczas gdy gdzieś z góry dało się usłyszeć trzeszczenie starych belek, które dało się zwalić na lata zaniedbania i wiatr pałętający się swobodnie po pomieszczeniach. O ile dach nie zwaliłby się im na głowę.

- Było coś ciekawego w tamtej części tej rudery?
 
__________________
"Drow to stan umysłu." - Almena? Kejsi2?

"- You can't let them run around inside of dead people!
- Why not? It's like recycling." - Dr. Who
eTo jest offline