Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2007, 15:41   #101
Ercekion
 
Reputacja: 1 Ercekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skał
Ezeliash oczywiscie zignorowal rozkazy Sierzanta. POszedl napoic konia.
Konie zazwyczaj prowadza sie do wodopoju a nie na nich jezdzi - myslal kierujac sie w strone jeziorka.

Po kilku minutach wrocil, spokojnie przywiazal konia do drzewa i podszedl do Selkirka
POsluchaj mnie uwaznie, plebeljuszu. Dosc mam juz twoich impertynecji.
Nie masz zadnego prawa zakazywania lub nakazywania mi czegokolwiek.
Dodatkowo wiedz ze podrozuje z wami by Nasz Szanowny Pracodawca mial pewnosc ze zadanie zostaje wykonane. Jesli masz jakies watpliwosci co do mojego zachowania to napisz pisemna skarge do Lorda. Pewien jestem ze rozpatrzy ja jak najszybciej.
Wypowiadajac te slowa patrzyl prosto w oczy sierzantowi. Wyraznie nie imponowala mu ani jego sylwetka ani spore prawdopodobnie doswiatczenie w walce. Prawa dlon spoczywala lekcewazaco na rekojesci miecza.
 
Ercekion jest offline