Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2018, 20:10   #312
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Szlachcic uśmiechnął się. Po tym wszystkim przez co przeszli faktycznie nie widział powodu budowania sztucznych barier z konwenansów między sobą a Lurkerem.
- Sama operacja była niemal mistyczna, ale to raczej ze względu na środki jakich używa się do usypiania. A reszta? Cóż, rozumiem, że można się od tego uzależnić. Pewne granice się zacierają. Zmysły mogą działać inaczej. Na przykład mój wzrok. Normalnie mogłem się skupić na czymś blisko, lub na czymś daleko. A teraz mogę dostrzegać szczegóły do jakich trzeba sięgnąć po lunetę lub lupę. Kości i stawy nie są już ogranicznikiem ruchów. A po ostatniej modyfikacji moja zręczność stała się niemal nadludzka. Z czymś takim łatwo uwierzyć, że jest się nadczłowiekiem. Bardzo łatwo. I choć myślę, że nie o taką zmianę postrzegania świata ci chodziło, to musisz się liczyć z tym, że prędzej czy później zaczniesz to zauważać. A wtedy cóż może cię powstrzymać przed kolejnymi wszczepami? Jedynie ty sam. Jednak w końcu postawisz sobie pytanie: “Po co się powstrzymywać?”. A to już równia pochyła w jaką wpadła Kompania Wilka. Czy piraci Kidda.
Szlachcic zerknął w stronę wejścia do ładowni nasłuchując. Jacob mógł pojawić się w każdej chwili.
- Ale nie można zaprzeczyć, że implanty są potężnym usprawnieniem. I z pewnością jeśli moje plany dojdą do skutku, to będzie trzeba rozważyć tę opcję. Myślisz, że Jacob boi się kolejnej zasadzki z mojej strony? - Szlachcic pierwszy raz przyznał wprost przed Denisem, że odpowiadał za związanie i uwięzienie Coopera na sterowcu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline