Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2018, 22:25   #4
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka


- Hmm... Fajnie by było zasiąść po tej drugiej stołu postapo tak dla odmiany No i Fallouta to też chętnie bym spróbował, zwłaszcza w micasowym wydaniu. No ale...


1 - Oba pierwsze Fallouty i Tactic znam jako tako. Ale na tym moja wiedza o F się kończy. Więc na klimat myślę, że bym ogarnął ale no na detale nie ma co liczyć z mojej strony.

2 - Co z tym SPECIAL? Jak mamy zrobić KP? Jest jakiś wzór KP czy co? Po ile mamy punktów? Na PC to chyba na atrybuty było 5x7=35+5 jeśli dobrze pamiętam. Mamy po tyle samo czy jakoś inaczej? Generalnie poza kompem nie miałem kontaktu ze SPECIAL więc nic o niej nie wiem tak do "papierowego" rozgrywania.

3 - Jak by się rozgrywało dialogi? Skille miały by jakieś znaczenie? Czy tylko gadka? Bo w F1 i F2 lubiłem grać gadaczami a w takim Tacticu no nawet skilla od gadki nie było.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline