Wątek: Piraci
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2007, 17:54   #21
cynis
 
cynis's Avatar
 
Reputacja: 1 cynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skał
Dośpiewał szantę do końca. Poczuł, że ta będzie odpowiednia do takiej wyprawy. „Sławni korsarze”. Tak to powinno mieć coś wspólnego z wyprawą, która się właśnie zaczęła. O samego początku wykonywał każdą pracę jaka rzuciła mu się w oczy. Taki już był. Lubił mieć wszystko zrobione, przynajmniej na początku rejsu. W pewnym momencie zauważył, że pani bosman zbliża się w jego stronę. Lekko spochmurniał ale podejrzewał, że ta rozmowa musiała kiedyś nastąpić.

- Hmm dziwne marynarzu lecz jakoś nie przypominam sobie abym werbowała cie do załogi. Jak cie zwą?- zapytała.

-Więc tak... Na imię mi Martin Galibiert.- przedstawił się bez cienia niechęci, jaka drzemała w nim głęboko, do pomysłu zabierania kobiet na statek -A, że nie pamięta mnie łaskawa pani to i normalne bo kiedy tylko stanąłem na pokładzie zostałem zagnany do pracy. Nikt mnie nigdzie nie zapisywał więc pomyślałem, że zostałem zaakceptowany, a sprawa wyjaśni się później.- wytłumaczył się. -Tak jak na przykład w tej chwili.-

Rzecz jasna było dość prawdopodobne, że zaraz usłyszy propozycję popłynięcia wpław z powrotem do portu. Jednak musiał spróbować, a nie miał nic do stracenia. Patrzył w te twarde, a zarazem delikatne kobiece oczy i czekał na wyrok.
 
__________________
Nie bój się śmiać z samego siebie. W końcu jest szansa, że przegapisz żart stulecia.
cynis jest offline