Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2007, 18:19   #102
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Selkirk

- Zaprosiłem cię de La Veronne bys napił się z nami jak człowiek, ale ty pyszałkowacie odrzuciłes te propozycję. Obraziłeś mnie.
Obraziłeś Selkirka Caudillo szlachcica i syna szlachcica z Alethii, elewa Szkoły Wojskowej. Nie szata czyni szlachcica, ale jego postepowanie- to punkt Kodeksu Szlacheckiego. Punkt 9 Regulaminu Szkoły - absolwent naszej szkoły wyraża grzecznośc swym postepowaniem wobec ludzi niższego stanu, gdyż to czyni szlachcicem.

- Oświadczam że jesteś niegodnym nosić miana szlachcica. Co więcej złamałeś punkt o posłuszeństwie wobec swego dowódcy. Wiesz zatem jaka jest za to kara ? Oczywiście, ze wiesz.

- Zatem nie bedzie żadnego listu ze skargą do Prestona. Po prostu postąpię po szlachecku, zabiję Cię w pojedynku. Nie mogę tylko Cię ranić, bo opózniałbyś marsz, ani ludzi by odesłac Cię z nimi do Larissy.
Wyslę tylko listy trzech świadków zajścia, którzy potwierdzą, ze publicznie podważyłeś mój autorytet jako dowódcy.

- Poza tym jako obrazonemu przysługuje mi prawo wyboru broni i czasu- wybieram ...kuszę, teraz.
Idz po swoją de La Veronne, albo nich Ci ktoś ją pożyczy i kończmy sprawę. Lord Preston jako szlachcic zapewne zrozumie motyw jakie mną kierowały.

- Swoją wiedziałem, ze Preston wysle z nami szpicla, ale myslałem że to będziesz Ty, Roscoe. Wybacz panie Roscoe, ale nie mieści mi sie w głowie, że Preston wysłał jako swego szpega takiego durnia jak ten chłystek.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 17-07-2007 o 19:22.
Arango jest offline