Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2007, 20:22   #15
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Drodzy moi, witajcie.

Kończy się drugi tydzień, mam dwie postacie na ukończeniu (piłeczka po mojej stronie, wiem, dziś postaram się ją odbić z powrotem), jedną w trakcie tworzenia.

Dalsze parę osób deklarowało się jako zainteresowane. Jeśli nadal macie ochotę zagrać, to jest ten moment, by ją wyrazić. Istnieje bowiem możliwość przedłużenia czasu na rekrutację, ale tylko jeśli naprawdę będziecie tego chcieli.

Przygodę przewidywałem na 4-8 graczy, ale spokojnie będę w stanie przykroić ją tak, byście sobie poradzili w dwójkę / trójkę. Ewentualnie po prostu pozwolę Wam stworzyć postacie nieco już mocniejsze - lub je na takie przerobić.

Podsumowując:

Osoby wciąż nad postaciami pracujące, zgłosić się proszę do mnie, może być w wątku, ponieważ mam prawie pełną skrzynkę z PW, a czyszczenie może się odbędzie wieczorem a może za dni parę.

Przyjęci są:

Abishai
obce

Opinie moją o swojej koncepcji znacie oboje. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie. Kiedy startujemy ogłoszę za maksymalnie dwa dni, w zależności od tego, jakie odpowiedzi otrzymam tudzież jakiego odzewu się doczekam.

Dodatkowo, postawiłem też komentarze do sesji, gdzie umieściłem dodatkowe informacje na temat świata: KLIK!

Jeśli uważacie, że coś jeszcze powinno się tam znaleźć, dajcie znać.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline