Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2018, 19:19   #32
WielkiTkacz
 
WielkiTkacz's Avatar
 
Reputacja: 1 WielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputacjęWielkiTkacz ma wspaniałą reputację
- Mi również jest bardzo miło ciebie poznać Ryży Marchwiowy. Zwłaszcza tak bogatej w różnorodność drużynie. Jak już z pewnością się domyśliliście jestem Jean-Louis Dintrans, Przeor Klasztoru La Maisontaal. Bardzo mi miło gościć was w naszych murach. Zasiądźcie proszę do stołu, powiedzcie jakie są wasze kwalifikacje do podjęcia zlecenia z ogłoszenia i kogo mianujecie przywódcą? - Przeor spojrzał na Ryżego.

- Kolację zjemy później. Prawdę mówiąc wieczerza już była, ale nie zgrzeszymy jeśli zjemy z Wami. W pierwszej kolejności jednak interesy. Tymczasem proszę skosztować naszego lokalnego przysmaku Salaud Bleu - wskazał dłonią na ser.
 
WielkiTkacz jest offline