Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2018, 22:00   #221
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
- Wiem o świecie tyle, ile widziałem własnymi oczyma. Sześćdziesiąt lat to długo, ale na szlaku tajniki ziemi i niebios poznaje się wolno. A że droga często prowadziła przez świątynie Tyra, to i o tym mogę opowiedzieć. Ale nie jest moim patronem, a przynajmniej nie on jedyny, z tego co zdążyłem zauważyć - drugą część półelf wypowiedział ostrożniej, jakby spodziewał się nagłego gniewu boga prawa. Już miał kontynuować, kiedy Zaza sprowadziła małe, hałaśliwe koboldy.

- Nigdy nie byłem uzdrowicielem, nie jestem nim i pewnie już nie zdążę nim być - nie był też człowiekiem którego powstrzymałoby to od prób pomocy komuś, więc rzecz jasna wziął się do pomocy - Większość życia spędziłem przenosząc wiadomości między hierarchami Północy. Naprawdę, nawet wśród kapłanów niewielu jest takich którzy bez boskiej pomocy są w stanie kogokolwiek uleczyć - jakby na potwierdzenie tych słów, zmówił krótką modlitwę za ich wysiłki i zabrał się do pracy.


Jeszcze przed snem pół-elf skorzystał z okazji że wszyscy byli razem i podzielił się z towarzyszami informacjami które wydobył od szamanki, włącznie z zakupem stu sztabek na ich rzecz.
- Nie wydaje mi się żebyśmy mogli dowiedzieć się tutaj wiele więcej niż to co już wiemy - Tanis podsumował swój wywód - Więc którędy ruszamy dalej? -
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 17-11-2018 o 11:35.
TomBurgle jest offline