Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2018, 03:34   #55
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Bardzo mnie korci żeby zagrać ale brak mi teraz czasu więc z chęcią skusił na postać drugoplanową jeżeli nie ma ich za dużo?

Chodzi mi po głowie wynalazca samołuk którego skusiła możliwość półrocznego stypendium na uczelni w zamian za udział w eksperymencie. Fascynowałaby go też możliwość pomocy w doświadczeniach które będą konieczne dla przyszłego wysiłku kolonizacji kosmosu.

Myślałem żeby za moc dać postaci technopatie wynikającą z eksperymentów transhumanistycznych jakie postać przeprowadza na sobie

Dawno u ciebie nie grałem a zawsze mi się fajnie w twoich sesjach grało. Jeszcze jedno pytanie czy jak się sesja uda to w przyszłych rozdziałach będzie można przejść z drugiego planu i dołączyć do ekipy jak to się tam czasem dzieje w Arroverse ?
 
Brilchan jest offline