Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2018, 17:04   #34
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
- Mój Panie, - Przywitała się Rowana, kłaniając się niezgrabnie, jej rodzina nie była zbyt religijna, ale jednak poszanowanie przedstawicieli wiary było zakorzenione we wszystkich nisko urodzonych ludzi. Przynajmniej tych urodzonych w okolicach czarnego lasu. Siadając przy stole wskazanym przez Przeora, dała słowne świadectwo swoich umiejętności, mając nadzieję, że będzie miała to za sobą
- Mój ojciec był leśnikiem. Wiele się od niego nauczyłam, o przetrwaniu w lesie, a ten od paru lat jest moim domem. Na pewno będę pomocna dla reszty podczas podróży przez nie, znaczy przez lasy. Umiem tropić i polować, a i umiem przyłożyć bronią jeśli będzie taka potrzeba, ale przyznam, że nie lubię walczyć. Jeśli mnie przyjmiecie do zadania postaram się najlepiej jak umiem wspomóc innych. Jesli nie prosze o nocleg na dzisiaj a jutro wyruszę dalej szukając innej pracy.
 

Ostatnio edytowane przez Obca : 17-11-2018 o 20:12.
Obca jest offline