Wątek: Piraci
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2007, 22:35   #28
Ercekion
 
Reputacja: 1 Ercekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skał
Zapytany przez pania bosman ( tak przynajmniej uwazal , ale kto wie ktora z dwoch siostrzyczek to byla ) o swoje poprzednie doswiadczenia opowiedzal :

Plywalem na wielu statkach i pod wieloma kapitanami. Zeby wymienic chociarz kilka nazwisk : Fernando Homez, John " Blue eye" Wright. Ostatnio sam dowodzilem lajba. Spoczatku wszystko szlo dobrze, zaloga byla zadowolona i zdyscyplinowana. Ale bosman byl - za przeproszeniem - kanalia. Wszawym dupo lizem. A na dodatek klamca. Niestety szczescie sie odnas odwrocilo. Stanelismy na srodku morza, ani lekki wietrzyk nie zagoscil w naszych zaglach. Bosman wykorzystal okazje. POdrzegal do buntu. No i mu sie udalo. Wywalili mnie za burte. Ale stary Sam zawsze se poradzi. Hehe No i jestem. Na statku umiem robic prawie wszystko. Moze nie jestem wybitnie uzdolniony... w zadne jz rzeczy nie jestem specjalista. Ino pochlastac lubie i szczyce sie tym ze nikt mnie w walce nie pokonal.
 
Ercekion jest offline