Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2007, 08:31   #13
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
- To krasnoludzkie ścierwo nie wytrzyma z nią pięciu sekund..

Selina tylko lekko sie usmiechnela. Chlopak zawsze byl dobry w ocenianiu ludzi, a i hazard nie stanowil dla niego wiekszego problemu. Zycie z nim bylo doprawdy ciekawe.

- Ale nie przybyłem tu ani dla niej ani dla niego. Mam dla Ciebie pełne zadanie... Twoje wdzięki będą w nim wyjątkowo użyteczne... Oczywiście nagrodzę Cię sowicie...

Jego dlon powedrowala do jej policzka i delikatnie musnela go samymi jedynie opuszkami. Szlak, ten dzieciak za dobrze wiedzial jak na nia oddzialywac. Zamruczala cichutko z rozkoszy. Pozniej jednak otworzyla oczy i spojzala na niego wzrokiem twardym i zdradzajacym doswiadczenie wieksze niz tego by sie spodziewal.... mozliwe iz wieksze niz ona sama by chciala... ale to drobiazg.

- Wiesz Silvrin... czasy nieco sie zmienily... Nie jestem juz ta niewinna dziewczynka, ktora miales okazje poznac i powykozystywac dawno temu. Za duzo krwi przeplynelo od tamtego momentu.

Rozgladnela sie po karczmie zatrzymujac na chwile wzrok na kacie.... Hmmm ...przystojny.. Nie patrzac na swojego towarzysza ciagnela dalej cichym glosem.

- Nie mozesz mi zaoferowac niczego czego bym juz nie miala. Moje wdzieki sluza mi teraz tylko i wylacznie do mojej przyjemnosci. ... Jestem juz stara Silvrin. Stara doswiadczeniem. Ale... wiesz lubie cie i bylo mi kiedys z toba dobrze. Przypomionasz mi czasy kiedy jeszcze bylam..hmmm... niewinna. Mow co chcesz. Zobaczymy co moge dla ciebie zrobic....... Z czystej nudy.

Usmiechnela sie zalotnie do kata i ponownie odwrocila do Silvrina. Krasnalem i elfka juz sie nie przejmowala. O ile nie pobrudza krwia jej szaty to moga sie nawet na plasterki posiekac.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline