Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2018, 10:33   #232
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację

Zaza, słuchała wyjaśnień ‘myślicieli’ ich dzielnej grupy co jakiś czas mówiąc “Aaach”, “Aha”, “Racja” kiedy chciała zaznaczyć że coś stało się dla niej jasne albo w podziwie wiedzy reszty.
- Jestem za tym żeby je otworzyć, te drzwi są za małe żeby pomieścić tam coś wielkości smoka. Na pewno Ja i Anathem sobie poradzimy a wy możecie trzymać się z tyłu i pomagać nam bronią dystansowa. Mogę komuś pożyczyć krótki łuk. - Powiedziała optymistycznie zielonoskóra, po czym dodała wyszczerzając zęby w uśmiechu. - I tak mieliśmy dzisiaj wypocząć a nie ma nic lepszego na dobry sen jak porządna bójka. Chyba że myślicie że fontanna jest w stanie wam pomóc i chcecie najpierw rozpracować zagadkę w niej...
Zawiesiła swoją wypowiedź patrząc po reszcie drużyny czekając na ich opinie.
 
Obca jest offline