Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2018, 11:30   #209
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- W świątyni tyrana przez jakiś czas byłem sygnalistą, dopóki nie zauważył mojej miłości do grania na trąbce i nie postanowił mi jej odebrać. Jeżeli mógłbym grać własne melodie zamiast klasycznych sygnałów to zawsze byłby jakaś metoda na zarobek, ale tak jak mówi Pański kolega wolałbym jakieś bardziej kreatywne zajęcie powiązane z muzyką- Odpowiedział na komplement porucznika Marko.

- Pani władzo nie ma się co martwić to jest Mistrzyni Ikki...- Migmar miał już na końcu języka "wnuczka awatara Anga i członkini pierwszej rodziny tkaczy powietrza" ale przypomniał sobie o kompleksach jakie Mistrzyni zdawała się odczuwać, wobec tego dziedzictwa więc zamiast tego dokończył - ...Wielka artystka, utalentowana muzycznie organizatorka koncertu- Nie okłamał policjantki, która powinna przypomnieć sobie plotki o historii rodzinnej Ikki.

Następnie powtórzył posterunkowej Enkhm ten sam raport, który złożył jej starszym stopniem kolegom, gdy stawił się przed nimi po zakończeniu koncertu.

Ponownie stanął na baczność i zaczął recytować z pamięci. Meelo można był BARDZO wiele zarzucić lecz pod tym względem dobrze wyszkolił mieszkańców swej świątyni:

- Pani Władzo zwę się Migmar Dorjee. Uczestniczyłem w niedawnych zamieszkach na koncercie, jako obrońca ludności przed agresorami. Pragnę zgłosić porwanie niejakiej śpiewaczki Aibo oraz przegonienie nieznanej mi tkaczki wody, która próbowała zawalić scenę zamrażając belki stropowe. Udało mi się ją powstrzymać z pomocą Pani Satomi Sato

- Pragnę również zgłosić usiłowanie zabójstwa względem mojej osoby dokonane przez bliźniaki Toki i Tako podczas mojego występu na scenie. Grożąc mi śmiercią zaatakowały fizycznie, co mogą potwierdzić tutaj obecni - To mówiąc wskazał na Aiko i jej brata oraz Ikki.

- Mistrzyni Ikki pozbyła się tymczasowo zagrożenia. W związku z zaistniałą sytuacją obawiając się o swoje życie upraszam o przenocowanie mnie w areszcie gdzie będę bezpieczny. Pani Sato poprosiła mnie o stawienie się przed nią dnia jutrzejszego wtedy ktoś z komendy może się ze mną do niej udać, aby potwierdzić moje zeznania w kwestii zmrożonych belek oraz porwania. Oczywiście biorąc pod uwagę przepełnienie aresztu oraz zamieszki z wielką chęcią podejme się obywatelskiej pomocy organom porządkowym jednak po wypełnieinu tego zadania wciąż będę upraszał o ochronę ze strony tychże - Zakończył przyjmując postawę spocznij czekając na dalsze pytania.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-11-2018 o 13:02.
Brilchan jest offline