Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2018, 20:17   #210
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Enkh popatrzyła na nich sceptycznie.
Ikki - wnuczka Awatar? – zapytała z powątpiewaniem?
- A jaka inna Ikki może być? – zapytała przywódczyni nomadów.
- Miałam koleżankę ikki… Zaszła w ciążę w liceum – mruknęła policjantka.
- To okropne! Czy nie powinno być jakiś testów na bycie dobrą Ikki! – zawołała Ikki oburzona.
Gdy Enkh wysłuchała zenań Migmara, spisując je skomentowała.
- Tako i Toki… Czy nie powinni powołać jakiejś międzynarodową komisję, która uniemożliwiłaby rodzicom bezmyślne nadawanie dzieciom imion na przykład na cześć boterów sprzed prawie stu lat.
- Tak uważamy! – zgodził.

Nocne Latadłko otarła łzy.
- Chyba nic jej nie jest, ale odwieźli ją na komendę główną, gdzie już kat pewnie ostrzy topór… Oferuję soją głowę za jej… O potem będziecie mogli zrobić ze mnie klapki. Byliśmy na koncercie, ale potem udaliśmy się na demonstrację… Miała być pokojowa – zawłała

Enkh w końcu skończyła pisać i popatrzyła na nich niepewnie.
- Ale… Wy nie jesteście policjantami i nie macie uprawnień! – zawołała nieco protekcjonalnie. Nagle za jej plecami stanął uśmiechnięty od ucha du ucha komisarz Gendo.
- Da się temu zaradzić. Na mocy prawa nadanego mi przez miasto Angolquin mianuję was specjalnymi funkcjonariuszami w trybie specjalnym – wcisnął Migmarow i Aiko odznaki.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline