Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2018, 20:35   #528
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Ogólnie Wolfgang nie ma nic przeciwko wspólnym treningom. W sumie wiecznie trenował sam więc druga osoba, nawet mniej wprawna w wojaczce, będzie mile widziana. Jeżeli chodzi o mojego BG to niestety rozkazy od przełożonego (kapitana Trotella) są wyższego priorytetu niż jakaś tam misja za kilka Karli. Baderhoff liczy, że osoby, które się zapowiedziały pomogą mu, a następne misje chętnie z nimi wykona. Niepokoi mnie tylko ten niepokój w głowie żołnierza. Mam nadzieję, że w kulminacyjnym momencie nie skrewi i stanie na wysokości zadania.

PS. Wolfgang więcej szczegółów da na dock'u. Postaram się aby udało nam się pogodzić obie misje. Najpierw załatwimy bydłokradów, a później od razu weźmiemy się za polowanie.
 
Lechu jest offline