Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2018, 22:17   #28
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Franko nie zważając na protesty alfonsa złapał go za kark i podniósł do góry.
- La museruola di un figlio di puttana! (stul pysk skurwysynu) - wycharczał mu do ucha Franko ciągnąć go w kierunku zaułka.

Zagłębili się całkiem w mrok franko minął kontener na śmieci i rzucił Mariano na ścianę. Ten osunął się na ziemię. Z jego czoła i rozbitej wargi ciekła krew.

- Ty mnie nie znasz, a ja wiem kim jesteś finocchio! Swoje groźby możesz sobie wsadzić w dupę. Jeśli udzielisz błędnych odpowiedzi to ty jesteś trupem…- Zatkał mu dłonią usta i wycharczał do ucha - Spróbuj się drzeć, a porozmawiamy w mniej przyjaznych warunkach…. - Zamilkł na chwilę po czym dodał - Szukam pewnej kobiety, która się ostatnio o ciebie wypytywała…

Tutaj opis Felicji, oraz Mariki. Wszystko okraszone może jakimś testem zastraszania Liczę na modyfikator sytuacyjny i ta moja aura -2 do charyzmy też może zaplusować

 
Fenrir__ jest offline