Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2018, 09:33   #233
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Gustaw wykorzystał szansę, którą ofiarował mu dziwnie zachowujący się przeciwnik. Ten kucał i zasłaniał się tylko rękami, a raczej łapami. Cios za ciosem spadały na wilkołaka a jeden z nich odciął mu łapę w łokciu. Po potężnym ciosie Galeba wilkołak zwiotczał i znieruchomiał a chwilę później Detlef wypalił z garłacza.
Wszystko byłoby dobrze gdyby nie jeden fakt.
- Kurna! Loftus! Nic nie słyszę przez ciebie. Uważać masz następnym razem bo pogruchoczę Tobie kości.- Zwrócił się podniesionym głosem do maga.
- Co ty chcesz? Przecież mówię, że nie słyszę!- Warknął z wyrzutem do Loftusa.
- Zabrać stąd zwłoki. Niech ten pijak Oleg się tym zajmie i wykopie grób dla kobiety.- Patrzył na śpiącego Olega i podszedł do niego szturchając dość mocno butem.
- Wstawaj i do roboty moczymordo zasrany! Zajmiesz się pochowaniem tej dwójki.- Wskazał na zwłoki babci i wilkołaka.
- Rozmów się z Loftusem bo chyba coś chce a pro po nich.- Rzucił i wszedł do chaty siadając i trzymając się za głowę.
~ Kiedy przestanie dzwonić? Oszaleję za chwilę!~ Wściekał się w sobie Gustaw.
- Co tu się wyrabia! Czy wszystko przeciw nam musi się odbywać?!- Ryknął i walnął w stół aż talerze podskoczyły a jedna szklanka upadła na bok i rozlała zawartość.

Gustaw chce się dowiedzieć jak się uspokoi od Leo, Detlefa lub Loftusa kiedy może odzyskać słuch i czy w ogóle. Do tego czasu każe posprzątać i przyprowadzić Olega.
- Jesteś zagrożeniem dla nas. Tyle razy dawałem Tobie szansę a ty i tak po jakimś czasie musisz ją zaprzepaścić. Ile tak razy ma się odbywać? Ja mam dużą cierpliwość ale już dochodzi do końca. Jeśli nie chcesz zawisnąć to zrób ze sobą coś.- Mówił i patrzył uważnie na reakcję zebranych.
 
Hakon jest offline