Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2007, 17:59   #109
Ercekion
 
Reputacja: 1 Ercekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skał
O, nie ta sprawa musi zostac rozwiazana tu i teraz. Inaczej jak sa mspewnoscia wiesz cala ekspedycja jest narazona na nie powodzenie. Co do dowodzenia to juz wczesniej zgodzilem sie ze w walce powinnienes dowodzic t Selkirku. Jednakze nie spodziewaj sie ze bede poil twojego konia, kopal rowy czy tez biegal wokolo obozu bo ty masz takie wojskowe widzimisie. NIE jestesmy w armii, a ja nie jestem jakims rekrutem czy tez szeregowcem. Wydaje mi sie ze poza walka i sytuacjami wymagajacymi naglych dzialan powinnismy decyzje podejmowac wspolnie. Dotycza one nas wszystkich wiec normalnym jest ze kazdy ma prawo do swojego zdania. Nasi towarzysze nie sa ani moimi sluzacymi ani twoimi podkomendymi, i jesli sie do tego nie przyzwyczaimy to moze sie to zle skonczyc. Ezeliash spojrzal na Sierzanta i Seline.
-A teraz udam sie na spoczynek, i nie bede wam przeszkadzal. Ino nie zachowujcie sie zbyt glosno. O ile oczywiscie nie masz mi juz nic do powiedzenia.
 
Ercekion jest offline