Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2018, 12:19   #380
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Wiem co Masters kazał zrobić - odparł Pym - Tylko nie wiem co wy tu wyprawiacie. Tylko, nie mówicie że wyszkolona grupa musiała skatować dziewczynę by ją zatrzymać. Porozmawiamy o tym potem. Teraz odprowadźcie ja do aresztu. Bez incydentów. - zaakcentował ostatnie słowa.
- Żandarmi się tym zajmą - usłyszeli głos Mastersa wchodzącego z czterema żołnierzami. - SHIELD już wie, są w drodze. Dobrze, że udało się wam ją schwytać. - Taskmaster nie skomentował wyglądu Sandy. Widać miał mniej wrażliwa duszę. - Chwilowo macie wolne... ale jesteście na służbie do odwołania. Mamy stan wyjątkowy. Zjedzcie coś, odpocznijcie, ale miejcie komunikatory i sprzęt przy sobie.


Chwila na tajną naradę bohaterów (jeśli potrzebujecie, w końcu macie pendrivy), a potem znowu coś się zdarzy

 
Mike jest offline