Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2018, 09:40   #1240
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
- Też słyszeliśmy o tym deszczu - odpowiedział Axel. - Podczas tej burzy właśnie zginął tutejszy kapłan. Kurek z dachu trafił go w głowę i zabił. Podobno. - Podzielił się z tamtą dwójką zdobytymi informacjami.

* * *


Axel z zainteresowaniem przyglądał się tak gospodyni (różniącej się - na plus - od pozostałych mieszkańców wioski), jak i otoczeniu, usiłując wypatrzeć elementy nie pasujące do mieszkania wioskowego doktora.

- Nic mi nie dolega... - powiedział gościnnej gospodyni. - Ja tu tylko do towarzystwa.

Nie miał nawet zamiaru próbować nalewki. Maliny miały zdecydowanie inny kolor niż płyn, jaki znajdował się w butelce.

- A czy sposób robienia tej naleweczki to rodzinny sekret? - spytał, by zająć czymś gospodynię. - Mam znajomą, która zbiera takie ciekawostki, więc gdybym mógł poznać przepis...

 
Kerm jest offline