Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2018, 10:37   #59
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację

Rowan spojrzała z dziwnym wyrazem twarzy na człowieka z wozem i dwójką towarzyszy.
- Mam już pracę to tworzenie mapy okolic i zbieranie opowieści o miejscowych legendach. Zato mi zapłacona i to mam zamiar zrobić. - Powiedziała ucinają w jej opinii temat dorabiania sobie polując na innych ludzi. Jej matkę co jakiś czas też ktoś oskarżał o czary wprawdzie nikt nie wystawił za nią listu gończego, ale wizja że ktoś nie winna mógłby spalić na stosie bo ktoś pchnął plotkę w świat była dla Rowan odrażająca. Opowieść o bracie Opie owszem zdziwiły ją ale nie znała Ursuli by mieć pewność że kobieta nie wymyśliła tego. Jeśli Op rzeczywiście złamał prawo swojego kościoła możliwe że należała mu się kara jaką za to przyznano. Słowa medyka odebrała za kontynuacje wygłaszania poglądów z kolacji o religii, więc starała się je zignorować.
- Powinniśmy ruszać, pogoda w górach bywa zmienna a mamy pracę do wykonania. - Powiedziała.
 

Ostatnio edytowane przez Obca : 06-12-2018 o 21:07.
Obca jest offline