Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2007, 22:26   #2
Lenin
 
Reputacja: 1 Lenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znanyLenin wkrótce będzie znany
Mężczyzna otworzył oczy i powoli podniósł się do pozycji siedziącej. Rzuciwszy spojrzenie w strone komputera pokładowego uśmiechnął się i powiedział:

- Dzień dobry. Widze Eleno, że humor dopisuje

Następnie wstał z komory hibernacyjnej i lekko chwiejnym krokiem, który był skutkiem przebywania w stanie hibernacji przez dłuższy czas, podszedł w strone czegoś co spełniało funkcje lustra. Twarz miał pokrytą jasnym zarostem.

- "Zdałoby się coś z tym zrobić" - pomyślał gładząc się po brodzie.

Odnalazłszy swą golarkę i zglowiszy zarost stanął ponownie przed lustrem. Petr był dobrze zbudowanym mężczyzą, miał ok. 185 cm wzrostu, równo przystrzyżone ciemne włosy silnie kontrastujące z jasnoniebieskimi, niemal przeroczystymi oczyma. Jego twarz sprawiała, iż wyglądał na nieco młodszego niż w rzeczywistości był.

- Specjalnie dla Ciebie moja droga Eleno, znowu piękny i gładki - zwrócił się w kierunku komputera pokładowego będącego jego jedyną towarzyszką podrózy.

Elena byłą dla Petra czymś więcej niż tylko maszyną traktował ją niemal jak przyjaciółke nic w tym dziwnego w końcu poza nią nie miał się do kogo odezwać, a w dodatku jej towarzystwo było naprawde miłe.

- Jak długo drzemałem Eleno?
 
__________________
7 lat i 16 dni poza forum, ale nareszcie wróciłem. Pozdrowienia dla tych, którzy jeszcze mnie pamiętają :)

Ostatnio edytowane przez Lenin : 18-07-2007 o 22:31.
Lenin jest offline