Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2007, 23:15   #3
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
- Oczywiście, że dopisuje. W końcu jestem sam na sam z nagim przystojniakiem. Czegóż chcieć więcej?

Gdyby Elena nie była tylko komputerem pokładowym a żywą istotą mógłby przysiąc, że w tym momencie puszcza do niego oczko i figlarnie się uśmiecha.

- Z zarostem podobałeś mi się bardziej, ale niech już będzie. Mógłbyś poświęcić mi nieco swojego cennego czasu i rzucić na wszystko swoim wprawnym, męskim okiem, co? Najlepiej jednak zacznij od ubrania się. Nie żeby mi przeszkadzał ten widok, ale wiesz...

Po słowach Eleny na mniejszych monitorach umieszczonych po prawej i lewej stronie głównego zaczęły się wyświetlać informacje o położeniu, zarejestrowanych obiektach oraz stanie niemal każdej poszczególnej części statku. Trudno powiedzieć czy było to naprawdę niezbędne czy też jego wirtualna towarzyszka nadal sie z nim droczyła...

- Spałeś dokładnie 13 dni 22 godziny 4 minuty i 8 sekund. Co prawda do astrostacji YOTA dotrzemy dopiero za godzinę, ale pozwoliłam sobie obudzić Cię wcześniej, żebyś miał czas odsapnąć po hibernacji. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe... Tak czy inaczej chciałam Cię jeszcze poinformować, że aby uniknąć oddziaływania pola elektromagnetycznego Tellusa będziemy zmuszeni przelecieć nisko nad planetą GPF-12. Będziesz mógł popodziwiać widoki.

Wciąż ten sam miły, kojący i lekko zadziorny głos. Poza tym dźwięki cicho pracujących podzespołów i basowy pomruk silnika grawitonowego.
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.

Ostatnio edytowane przez Krakov : 19-07-2007 o 20:40.
Krakov jest offline