Wątek: Gothic RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2007, 01:52   #8
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Jak już wspomniałem prócz tego co znamy z gry na PC w systemie mam zamiar wprowadzić kilka innowacji, mechanika jest w miarę prosta i sam ją wymyśliłem (jest deko udziwniona, ale na razie spawdza się dobrze). Co do profesji to jak mówisz, będziemy mogli należeć do jednej z gildii, a prócz znanych nam z Gothica gildii znajdą się oczywiście nowe. W ogóle to staram się nie kopiować Gothica a jedynie na jego bazie tworzyć klimatyczną autorkę, dlategoteż zdecydowałem, że świat gry obejmą tereny poza Myrthaną, a konkretnie to nieznana dotąd wyspa-kontynent opanowana przez wpływy...no właśnie, przez czyje bądź czego wpływy będzie opanowana to się dowiecie jak testową wersję ukończę.

Cytat:
najważniejszym wymaganiem systemowym jest wysokie "i ku" (IQ).
hm...żeby zrozumieć wiele żartów i textów w Gothicu przyda się czasem pogłówkować, ale żeby jakaś wybitna inteligencja była potrzebna do grania w tą grę to nie zauważyłem. Przecież nawet ja w nią gram

Cytat:
W Gothica grałem i mnie zraził (według mnie dobry cRPG musi być w rzucie izometrycznym)
poniekąd prawda, ale Gothic to wyjątek, stąd jest to moja ulubiona gra na PC

Cytat:
aczkolwiek pomysł mi się podoba i z chęcią bym go przetestował.
Jak wyjade z testową wersją systemu to na forum założę sesję, króra przetestuje ten system, tak więc będzie szansa na zgłoszenie się
 
Ra6nar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem