Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2018, 21:43   #54
Jessica Hyde
 
Jessica Hyde's Avatar
 
Reputacja: 1 Jessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputacjęJessica Hyde ma wspaniałą reputację

Eliona przyglądała się całej scenie z niedowierzaniem. Po dłuższej chwili milczenia odparła do przyjaciela:

- Wiem, Vares... Na pierwszy rzut oka nasz sytuacja może wyglądać źle, ale na drugi rzut oka to wygląda jeszcze gorzej! Przyznaję, zawaliłam! A może jednak to twoja wina? Co teraz zrobimy?

- Tylko spokojnie....tylko spokojnie, może on nie jest taki zły, na jakiego wygląda... ale jak mam być spokojna, Vares!? Dobrze..głęboki wdech i jestem spokojna.

Eliona zrobiła niepewnie krok do przodu i oznajmiła:

- Panie ropuchu, ekhem, to znaczy były ropuchu, chciałabym nieśmiało zaznaczyć, że to dzięki mnie uwolniłeś się z tego mało reprezentatywnego ciała. Zatem w nagrodę za tak szlachetny czyn pozwolisz, że ja i mój przyjaciel pożegnamy cię i udamy się w dalszą drogę.

Eliona odwróciła się błyskawicznie i rzuciła do Varesa:

A teraz w nogi!

 
Jessica Hyde jest offline