Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2007, 10:37   #102
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Karczmarz już miał wstać i wykrzyknąć słowa protestu, ale ujrzał, jak Garrett rzuca monety na blat.
Hans Luther, mówisz... - westchnął - To skurwiel, szmata i śmieć. Okradł mi karczmę pomiot zła! Gdzie go znaleźć? Szukaj w kanałach. Planów nie mam, ale one nie są zbyt skomplikowane. Najbliższe wejście jest na ulicy przy wejściu. Nie wiem gdzie jest ten Luther, jeśli nie w kanałach. Pewnie już zwiał, okradł wszystkie karczmy w okolicy to go pewno teraz w mieścinie nie ma, do kurwy nędzy! Ale w kanałach miał wielu przyjaciół, jak oni wyglądają, to mnie hojny przyjacielu nie pytaj, bo nie wiem. Życzę wam powodzenia, co podać? - zapytał niespodziewanie.
Gdy pozostali obecni w karczmie zobaczyli nieumarłego i diabła, ruszyli do wyjścia. Kiedy zobaczyli olbrzyma z trzymetrowym drzewem, odetchnęli z ulgą i jak jeden mąż wrócili na miejsca.
 
Yaneks jest offline