Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2018, 07:35   #266
Morel
 
Morel's Avatar
 
Reputacja: 1 Morel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputacjęMorel ma wspaniałą reputację
- Lubię cię i zawsze ci pomogę, ale ty nie słuchasz. Ja nie mam potencjału, jestem i będę pijakiem. Inaczej nie umiem, ale na szczęście nigdzie wysoko się nie wybieram. - Oleg odpowiedział na poruszenie Barona zrezygnowanym głosem nie przestając się pakować. Dopiął plecak, odwrócił się frontem do rozmówcy i położył mu rękę na ramieniu.
- A masz pojęcie jak głupio wyglądasz dowodząc w tym garnku na głowie? - dodał pobłażliwie w nadziei, że to Gustaw się opamięta i w końcu odpuści. - Pogadaj z tą bandą wymoczków, a nie rozkazuj podwładnym. - dodał po cichu jako dobrą radę i zrobił krok w tył.

- Czy jak sobie pociągnę lufkę, a muszę albo będziecie musieli mnie nieść, to ktoś zamierza mi przypierdolić? - zapytał donośną chrypą i czekał na reakcję forum. - Jak ktoś chętny to lepiej teraz, bo potem znowu będę musiał się napić i nigdy stąd nie wyjdziemy.
 
Morel jest offline