Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2018, 14:19   #8
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
-ZOMO? - zapytała dziewczyna, to była jej pierwsza myśli, która jej przyszła do głowy. Super ledwo się poznali, a typek będzie musiał spędzić w więzieniu trochę czasu za jakieśtam zabójstwo. Chwilę po słowach wypowiedzianych przez faceta faktycznie zapukała do drzwi policja.
Robi się nieciekawie - pomyślała dziewczyna stojąc obok chłopaka w garniturze.
-Może tak otworzysz panom co? - zadała pytanie.
-Zaraz. Usługi kurierskie? Czyli to ty podesłałeś mi tą paczkę - rzekła dziewczyna spoglądając na mężczyznę. Napięcie rosło jak podczas koncertu Metallici czy innego zespołu muzycznego, no może poza Dua Lipą. Nienawidziła tej piosenkarki. Od tych emocji aż sama zaczęła się pocić na twarzy, ale zaraz, zaraz na ma plan. Plan B, ale ma. Rozejrzała się wokół siebie czy nie ma przypadkiem żadnych okien to mogliby wyskoczyć przez okno prosto na glebę i potem zbierać resztki swojego rozumu i kości z podłoża. Jedyną opcją wyjścia z tego astralnego mieszkania były drzwi, w które waliło ZOMO. Są też okna, ale o tym już wspomnieliśmy. Jak powiedział facet jej nie usłyszą, ale czy zobaczą?
-Chwila, skoro mnie nie usłyszą, to mogą mnie zobaczyć? - zadała kolejne pytanie, nie chodzi o to, że zadaje za dużo pytań, ale na potrzeby sesji, trzeba było coś napisać. Ona naprawdę mało pytań zadaje.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline