Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2018, 20:27   #251
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
- W rzeczy samej, wspaniały. I być może nawet taki, który uratuje nam życie - Tanis zgodził się z Mornem, oglądając dokładnie statuetkę. Szczupłe palce przemykały po przedmiocie jak palce muzyka po strunach.

- A na pewno rozwiąże nam też drugi problem, to jest zabezpieczenie łupów - paradnie ukłonił się Zazie i zamaszystym gestem wskazał wyimaginowane przejście - Jeżeli działa to tak jak myślę że działa - tutaj urwał, wymownie kierując pytający wzrok do pozostałych - To możemy bezpiecznie przechowywać niemalże dowolna ilość dóbr w środku, nie obarczając się ich ciężarem. A i okazjonalny odpoczynek w podróży będzie bezpieczniejszy, jeżeli możemy zamknąć się w środku, ale tego już nie wiem - zakończył, aktywując przedmiot.

 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 15-12-2018 o 17:46.
TomBurgle jest offline